Dlaczego IT Atom?

IT Atom jest bardzo ambitną firmą, która nie boi się wyzwań i jest otwarta na niekonwencjonalne rozwiązania. Jesteśmy bardzo elastyczni, dostosowujemy się do wymagań, a jeżeli brakuje nam wiedzy w jakimś temacie, nie mówimy "Nie" - zdobywamy niezbędną wiedzę i realizujemy temat!

Zdobyte doświadczenia

Mamy spore doświadczenie w tworzeniu oprogramowania do sterowania produkcją, ściśle współpracujące z systemami automatyki z wykorzystaniem technologii OPC. Między innymi nasze aplikacje wspomagają produkcję w PKN Orlen S.A., Electrolux i EC Opole.

Jesteśmy otwarci na wspólpracę!

Infrastruktura naszej firmy, filozofia i sposób pracy umożliwia na nawiązanie łatwej współpracy.

IT Atom Ninja Team

Jesteś w tarapatach? Masz problemy z systemem? Brakuje Ci wiedzy i doświadczenia w rozwiązaniu problemów? Skontaktuj się z nami - na te cele został utworzony zespół specjalistów, który jest w stanie od razu zająć się analizą i rozwiązywaniem problemów.

Misja
misja

Naszym celem jest uzupełnianie rynku oprogramowania o rozwiązania indywidualne, dostosowane do potrzeb klienta.
 

 
Zakres usług
zakres usług

Tworzenie oprogramowania od podstaw. Rozszerzanie funkcjonalności istniejącego oprogramowania. Integracja systemów. Profesjonalne wsparcie informatyczne.
 

Technologie
technologie

Wykorzystujemy nowoczesne technologie starannie dobierane do realizacji projektów. Wdrażamy i testujemy nowe narzędzia w swoich warsztatach, by móc wybrać najbardziej efektywne rozwiązanie dla Was.