Dlaczego IT Atom?

IT Atom jest bardzo ambitną firmą, która nie boi się wyzwań i jest otwarta na niekonwencjonalne rozwiązania. Jesteśmy bardzo elastyczni, dostosowujemy się do wymagań, a jeżeli brakuje nam wiedzy w jakimś temacie, nie mówimy "Nie" - zdobywamy niezbędną wiedzę i realizujemy temat!

Zdobyte doświadczenia

Mamy spore doświadczenie w tworzeniu oprogramowania do sterowania produkcją, ściśle współpracujące z systemami automatyki z wykorzystaniem technologii OPC. Między innymi nasze aplikacje wspomagają produkcję w PKN Orlen S.A., Electrolux i EC Opole.

Jesteśmy otwarci na wspólpracę!

Infrastruktura naszej firmy, filozofia i sposób pracy umożliwia na nawiązanie łatwej współpracy.

IT Atom Ninja Team

Jesteś w tarapatach? Masz problemy z systemem? Brakuje Ci wiedzy i doświadczenia w rozwiązaniu problemów? Skontaktuj się z nami - na te cele został utworzony zespół specjalistów, który jest w stanie od razu zająć się analizą i rozwiązywaniem problemów.

Misja

Naszym celem jest uzupełnianie rynku oprogramowania o rozwiązania indywidualne, dostosowane do potrzeb klienta. Projekty wykonywane przez IT Atom dotyczą różnych branż oraz są wykonywane w różnych technologiach. Są to zarówno autonomiczne systemy, jak i systemy ściśle współpracujące z istniejącą infrastrukturą.

Pragniemy być bliżej potrzeb i wymagań klienta. Poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych dążymy do celu, jakim jest zadowolenie naszych klientów. Doświadczenie, które posiadamy, już teraz pozwala nam na współprace z Państwem. Nasz sukces to powodzenie Państwa przedsięwzięć.